ROYAL CANIN HAIR & SKIN CARE 2 KG

Royal Canin Hair & Skin Care je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé mačky (staršie ako 1 rok) pre podporu zdravej kože a srsti.

Cena s DPH:
23,90 €
Cena bez DPH:
19,92 €
 
Doba dodania:
Na sklade
Obj. čislo:
3182550721738
-+

ROYAL CANIN HAIR & SKIN CARE 2 KG

EAN kód3182550721738
Druh krmivaSuché krmivo
Vek mačkyPre všetky
Hmotnosť2 kg

Royal Canin Hair & Skin Care je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé mačky (staršie ako 1 rok) pre podporu zdravej kože a srsti.

Nevyhnutné mastné kyseliny (ako napríklad omega-3 a omega-6) sú pre kožu a srsť vašej mačky veľmi prínosné. Nedostatočný príjem istých aminokyselín môže viesť k symptómom, ktoré poukazujú na to, že je čas prejsť ku kvalitnej strave. Krmivo

ROYAL CANIN® Hair & Skin Care obsahuje exkluzívny komplex živín, ktorý podporuje funkciu kožnej bariéry. Obsahuje veľmi kvalitné bielkoviny, vrátane špecifických aminokyselín, ktoré podporujú zdravý rast srsti a obnovu kožných buniek.

Krmivo ROYAL CANIN® Hair & Skin Care tiež obsahuje nevyhnutnú kombináciu omega-3 a omega-6 mastných kyselín, ktoré majú blahodarný vplyv na kožu a srsť. Zloženie tohto krmiva tiež obsahuje sóju, borákový olej (bohatý na kyselinu gama-linolénovú) a rybí olej, ktorého výsledkom je zdravá, lesklá a žiarivá srsť vašej mačky. Granuly boli vytvorené s pomocou množstva ďalších dôležitých živín, ako sú napríklad vitamín B, aminokyseliny, zinok a meď. Tie vyživujú kožu, srsť a podporujú funkcie kožnej bariéry. Zaručujú optimálnu krásu kože a taktiež silu a hustotu srsti.

Tým, že bola do krmiva ROYAL CANIN® Hair & Skin Care pridaná vyrovnaná zmes minerálov, je postarané aj o močové cesty vašej mačky. Bolo klinicky dokázané, že výlučná konzumácia krmiva ROYAL CANIN® Hair & Skin Care značne zvyšuje lesk srsti už po 21 dňoch.

Zloženie:
Dehydratované hydinové mäso, živočíšne tuky, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), ryža, rastlinná vláknina, kukurica, hydrolyzované živočíšne proteíny, pšenica, kvasnice, kukuričná múka, kukuričný lepok, repné odrezky, sójový olej, rybí olej, minerály, olej z boráka lekárskeho, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Nutričné doplnkové látky:
vitamín A: 26000 IU, vitamín D3: 700 IU, E1 (železo): 37 mg, E2 (jód): 3,7 mg, E4 (meď): 11 mg, E5 (mangán): 48 mg, E6 (zinok): 102 mg, E8 (selén): 0,06 mg. Konzervačné látky. Antioxidanty.