ROYAL CANIN BABYCAT 2 KG

Krmivo ROYAL CANIN® Mother & Babycat je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby mačky aj jej mačiatok.

Cena s DPH:
24,50 €
Cena bez DPH:
20,42 €
 
Doba dodania:
Na sklade
Obj. čislo:
3182550707312
-+

ROYAL CANIN BABYCAT 2 KG

EAN kód3182550707312
Druh krmivaSuché krmivo
Vek mačkyKitten
Hmotnosť2 kg

Krmivo ROYAL CANIN® Mother & Babycat je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby mačky aj jej mačiatok.

Je vhodné pre kotné a laktačné mačky a mačiatka od 1 do 4 mesiacov.

Ak je vaša mačka gravidná alebo práve porodila, je dôležité, aby ona i jej mačiatka dostali tú správnu výživu, ktorá podporí zdravie matky a mačiatkam poskytne ten najlepší možný štart do života. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Mother & Babycat je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby mačky aj jej mačiatok. Je vhodné pre gravidné a laktačné mačky a mačiatka od 1 do 4 mesiacov.

Medzi 4. a 12. týždňom po pôrode imunita získaná od matky kolostrom (prvým mliekom bohatým na ochranné protilátky) postupne oslabuje. Krmivo obsahuje patentovaný komplex antioxidantov, vrátane vitamínu E, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť mačiatka, keď sa jeho imunitný systém ešte stále vyvíja.

Ako mačiatka postupne strácajú schopnosť tráviť laktózu, je potrebné začať ich odstavovať a prejsť na pevnú stravu. Granuly krmiva sú špeciálne v tom, že sa dajú ľahko rehydratovať na kašu, a tak uľahčujú toto obdobie prechodu. Vďaka ich mäkkej štruktúre sa granula tohto krmiva mačiatkam ľahko hryzie aj prehĺta, a tak si ľahko zvyknú na pevnú stravu. Zloženie tiež uspokojuje všetky nutričné potreby matky počas odstavu. Vďaka vysoko stráviteľným bielkovinám a probiotikám je stráviteľnosť krmiva ROYAL CANIN® Mother & Babycat zvýšená a znižuje možnosť, že by sa v hrubom čreve vášho mačiatka nachádzali nejaké nestrávené živiny. Zloženie je ďalej obohatené o DHA, čo je prírodná omega-3 mastná kyselina, ktorá podporuje vývoj mozgu mačiatka.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Mother & Babycat je dostupné aj vo vlhkej forme ako veľmi jemná pena. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Zloženie:
Dehydratované hydinové mäso, živočíšne tuky, ryža, kukuričná múka, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), hydrolyzované živočíšne proteíny, rybí olej, rastlinná vláknina, repné odrezky, sójový olej, minerály, fruktooligosacharidy (0,34 %), hydrolyzované kvasnice (zdroj mannánoligosacharidov), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Nutričné doplnkové látky:
Vitamín A: 25000 IU, vitamín D3: 1000 IU, vitamín E: 600 mg, E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (meď): 12 mg, E5 (mangán): 52 mg, E6 (zinok): 154 mg, E8 (selén): 0,06 mg. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho povodu: 5 g. Konzervačné látky. Antioxidanty.