ROYAL CANIN INSTINCTIVE 12X85 G - v šťave

Kapsička Instinctive Gravy je ako stvorená pre skutočné šelmy.

Cena s DPH:
13,90 €
Cena bez DPH:
11,58 €
 
Doba dodania:
Na sklade
Obj. čislo:
9003579308738
-+

ROYAL CANIN INSTINCTIVE 12X85 G - v šťave

EAN kód9003579308738
Druh krmivaMokré krmivo
Vek mačkyAdult
Hmotnosť1,02 kg

Kapsička Instinctive Gravy je ako stvorená pre skutočné šelmy.

Nech už behá váš maznáčik po záhrade alebo vyčíňa v byte, šťavnaté kúsky v šťave mu dodajú dostatok energie. Bohaté zloženie obsahuje kvalitné bielkoviny, rybí olej, vitamíny a minerály v úplne optimálnom pomere. Mačka si tak veľmi pochutí a zároveň si udrží ideálnu váhu.

Je možné kŕmiť svoju mačku tým, čo chce jesť, aj tým, čo potrebuje jesť, aby zostala zdravá. Je nevyhnutné zvoliť to správne krmivo, ktoré jej k tomu pomôže. Ak jej zároveň ešte chutí, je to o to lepšie. Zloženie kapsičky pre mačky v šťave ROYAL CANIN® Instinctive in Gravy je vytvorené tak, aby zodpovedalo optimálnemu profilu makroprvkov, ktorý dospelé mačky prirodzene preferujú. Kvôli chutnosti sme zahrnuli starostlivo vybrané živiny a vzniklo krmivo, ktorému vaša mačka nebude schopná odolať.

Vďaka veľkému množstvu rôznych vitamínov, minerálov a aminokyselín (všetky tieto látky sú potrebné pre celkové zdravie a správny rast), bude vaša mačka konzumovať vysoko stráviteľnú a nutrične vyrovnanú stravu. Zloženie živín obsahuje bielkoviny kvôli zdravej činnosti svalov a silným kostiam, hrubú vlákninu, ktorá podporuje činnosť tráviaceho traktu a popol nevyhnutný pre správne množstvo minerálov, ako je napríklad draslík.

Táto kombinácia živín nebola vytvorená len preto, aby bola prirodzene chutná a výživná, ale tiež aby zachovávala ideálnu hmotnosť a podporovala zdravie močových ciest. Kapsička ROYAL CANIN® Instinctive in Gravy obsahuje taktiež odporúčané množstvo tuku, aby vaša mačka neprijímala viac energie ako je nutné. Zmes vlákniny a bielkovín navyše vyvoláva pocit sýtosti.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Instinctive je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky v šťavnatom želé alebo chutná paštéta.

Zloženie:
Mäsové deriváty a deriváty živočíšneho pôvodu, rybie deriváty, výťažky z rastlinných proteínov, obilniny, deriváty rastlinného pôvodu, minerály, rôzne cukry.

Nutričné doplnkové látky:
Vitamín D3: 35 IU, E1 (železo): 3 mg, E2 (jód): 0,35 mg, E4 (meď): 2,8 mg, E5 (mangán): 0,9 mg, E6 (zinok): 9 mg.